Doručení a platba

Platba a dopravaCeny a platební podmínky Pokud nevyplývá z dohody a individuální nabídky jinak, uplatňují se prodejní ceny produktů aktuálně uvedené na těchto webových stránkách a v platném ceníku. Vyhrazujeme si právo na změnu cen zboží bez jakéhokoli předchozího upozornění. Změna cen může probíhat především v návaznosti na změnu měnového kurzu.

Platby za zboží při rámcových objednávkách do provozně-technické oblasti je možné provádět jak v CZK, tak v EUR. Ceny v rámci provedené objednávky jsou fixovány. Při množstevní objednávce požadujeme úhradu zálohové platby až do výše 100% předpokládané ceny zboží včetně DPH. Konkrétní výše bude na základě mnoha faktorů ujednána individuálně. U všech množstevních objednávek poskytujeme dopravné v rámci uvedení produktu HYTO Systém na český trh do odvolání zdarma. Dodací lhůty Níže naleznete běžné dodací termíny objednávek. V ostatních případech Vám rádi upřesníme dodací termíny dle charakteru Vaší poptávky.

Přepravní podmínky Dodávka zboží je uskutečněna na zákazníkem uvedenou dodací adresu v kupní smlouvě, pokud není dojednáno jinak. K doručení objednávek využíváme služeb především přepravní společnosti DHL, GLS a PPL. Vyhrazujeme si však právo pro výběr alternativního dopravce. Vzhledem k charakteru našeho působení na trhu neposkytujeme na naší provozovně službu osobního odběru.